Dīvainākās ruletes variācijas

Kurš gan nezina, kā izskatās ruletes galds – apaļš rats ar sarkaniem un melniem lauciņiem (plus viens tumši zaļš lauciņš) un viena bumbiņa, kas skrien ratam pretējā virzienā. Izvēlamies krāsu, varbūt pat skaitli, nosakām likmi un spēle var sākties!Te domāšanai un stratēģijai īsti nozīmes nav – paļaujies uz intuīciju vai vienkārši veiksmi. Taču, kopš internets visu, tostarp arī ruleti, ir padarījis tik viegli pieejamu, cilvēkiem sāk palikt garlaicīgi, tāpēc viņi ņem un izdomā dīvainas variācijas par tēmu “rulete”. Lūk, dažas no tām, kas atrodamas interneta dzīlēs.

  • Rulete – “Laimīgā zvaigzne”. Jā, šī rulete patiesi ir zvaigznes formā, un tas tiek skaidrots ar “orientālu piesitienu”. Spēles noteikumi gan paliek gandrīz tādi paši –tu vari likt likmes uz krāsu, pāra vai nepāra skaitli vai konkrētu skaitli, taču papildus pierastajai ruletei te ir arī dīvaini ķīniešu simboli, kas pareizajā kombinācijāvar atnest veiksmi. Tie, kuri šo spēli ir mēģinājuši, apglavo, ka esot pat ļoti aizraujoši, tikai paejot laiks, kamēr pierodi pie ķīniešu simboliem un to nozīmes.
  • Vai atceries spēlīti “Pinball”, ko varēji spēlēt datorā pat tad, ja nebija interneta? Mazā metāla lodīte, kas jāizšauj cauri punktus nesošajām bedrītēm. Nu šī vecā spēle ir apvienota ar ruleti! Pinball Roulette – nav jau grūti uzminēt, kā tas strādā. Tu uzliec savu likmi kā parasti, tikai ruletes rata priekšā tev tagad ir Pinball automāts, kurā nezināmā virzienā izšaujas metāla lodīte – tev atliek tikai cerēt, ka tai pa ceļam trāpīsies tevis izvēlētā krāsa vai skaitlis!
  • Rulete ar divām bumbiņām. Kad ar vienu bumbiņu nepietiek, palīgā nāk otra! Noteikumi jau atkal tie paši, tikai divreiz vairāk iespēju, turklāt parādās vēl divas jaunas opcijas – tu vari derēt, ka abas bumbiņas apstāsies uz viena un tā paša skaitļa, šāda iespējamība ir 35 pret 1. Tu vari iet vēl tālāk un nosaukt konkrētu vienu skaitli, uz kura abas bumbiņas satiksies – tad tavas iespējas sarūk 1200 pret 1, taču arī laimests solās būt lielāks!
  • 3D rulete. Tehnoloģiju attīstība ir jūtama visur un ruletes spēle, protams, nav izņēmums. Augstas kvalitātes grafika, smalki nostrādāts vizuālais tēls un 3D efekts sniedz estētisku baudījumu un bumbiņai, kas skrien pa ruleti, liek izskatīties tik reālai!
  • Marvel supervaroņu rulete. Te nav daudz ko piebilst. Ja tev patīk Zirneķļcilvēks, Halks, Kapteinis Amerika un citi Marvel radītie supervaroņi, tad tev patiks šī rulete. Vēl jo vairāk – šajā ruletē ir speciālais supervaroņu lauciņš, kas var atnest lielo džekpotu, ja būsi veiksmīgi licis uz to savas likmes!

Uzzini vairāk – https://www.optibet.lv/lv/piedavajumi/kazino/?p=738