Ekskluzīvākie pokera turnīri pasaulē. Ieeja tikai ar ielūgumiem.

Pokera spēle apvieno visdažādākos cilvēkus, neizslēdzot nevienu sabiedrības slāni, rasi vai vēl kādu kritēriju – pokera azarts var aizdegties ikvienā, tāpēc droši var teikt, ka pokers ir vesela pasaule.

Tomēr vai zināji, ka pašas svarīgākās pokera spēles nemaz nenotiek ne slavenākajos kazino, ne pokera klubos? Pasaules bagātākie pokera spēlmaņi pulcējas privātos apartamentos, detaļas paturot noslēpumā, lai nodotos pokera spēlei uz ļoti augstām likmēm, taču, kā viņi paši atzīst – nereti nauda te nav galvenais, galvenais ir pats pokers.

Silīcija ielejas pokera mājas spēles.

  • Spēlētāji: Silīcija ielejas ģēniji, dažas sporta zvaigznes, kā arī slavenais pokera spēlmanis Fils Helmuts (Phil Hellmuth), kurš tiek uz šīm spēlēm tikai tāpēc, ka draudzējas ar vienu no Facebook dibinātājiem.
  • Likmes: sākot no 100 $ / 200 $, bez limita. Helmuts stāsta, ka vienā sesijā zaudējis 32 tūkstošus dolāru.
  • Kas ir zināms: vienīgā informācija, kas ir iegūstama, nāk no jau pieminētā Fila Helmuta. Viņš stāsta, ka te tiešām pie pokera galda pulcējas ģēniji: “Es te spēlēju jau trīs gadus, un godīgi varu teikt, ka pārsvarā zaudēju naudu. Es domāju – kas, pie velna, te notiek? Es esmu pieradis vienmēr uzvarēt!”

 

Tobija Makvaira spēle.

  • Spēlētāji: Tobijs Makvairs (Zirnekļacilvēka atviedotājs), Bens Afleks, Leonardo di Kaprio, Mets Deimons u.c.
  • Likmes: ļoti augstas. It kā sākoties no 100 $ / 200 $, bet spēles laikā no bankas tiekot ņemti pat 50 tūkstoši.
  • Kas ir zināms: Kā stāsta pokera spēles organizētāja Mollija Blūma, Makvairs esot sliktākais dzermanaudu devējs, labākais spēlētājs un sliktākais zaudētājs, kamēr Mets Deimons un Bens Afleks esot ļoti cienījami spēlētāji. Mollija pārņēma šo Holivudas zvaigžņu plejādes pokera turnīru organizēšanu no Makvaira, taču vēlāk tika sodīta par nelegālu pokera spēļu organizēšanu. Jaunā sieviete gan pamanījās arī šo faktu izmantot savā labā – pēcāk viņa izdeva grāmatu “Molly’s game”. Ekspertiem ir pamatotas aizdomas, ka pokera turnīra kadri filmas “Oušena banda” sākumā esot ļoti tuvi realitātei, kā notikuši Makvaira organizētie turnīri. Iesaistītas personas gan par šo klusē…