Spēlē ruleti un pelni naudu internetā!

Kā nopelnīt naudu internetā, spēlējot ruleti?

 

Interneta rulete ir elementāra un aizraujoša spēle, kur nav nepieciešamas nekādas priekšzināšanas vai sagatavošanās. Spēles princips ir pavisam vienkāršs – spēlētāji liek likmes uz krāsām un cipariem (gan precīziem cipariem, gan grupām vai pāra un nepāra skaitļiem). Ja ruletes ratā uzkrīt spēlētāja izvēlētā krāsa vai krāsa un cipars, spēlētājs uzvar, ja ne – zaudē. Tieši tik vienkārši.

Pastāstīšu par pāris taktikām un stratēģijām, kā nopelnīt naudu internetā ar ruletes palīdzību. Jā, pelnīt interneta ruletē ir iespējams. Kaut arī galvenais azartspēļu likums vēsta, ka vienīgais uzvarētājs ir uzņēmums, tas nebūt nav obligāti – atliek vien spēlēt prasmīgi, noteikt savu budžetu un pieturēties pie tā, ja tomēr spēlē neveicas.

Bet pirmkārt – kāpēc jāspēlē ar stratēģiju? Azartspēles (https://www.optibet.lv/lv/kazino/) taču ir veiksmes spēles – ja paveiksies, tad paveiksies, ja nebūs, tad nebūs. Taču tā nebūt nav. Ja vēlies ar spēli ne tikai izklaidēties, bet arī nopelnīt, visam pasākumam jāpieiet pragmatiski. Pirmkārt, ir jādomā par to, kā uzvarēt, jo uz spēles ir nauda. Nav svarīgi – īsta vai virtuāla.

Pirmā stratēģija

Uzreiz brīdinu, ka šī spēles stratēģija darbojas tikai tiešsaistes ruletē. Daži spēlētāji gan atzīst, ka tā darbojas arī reālajā ruletē, taču teikšu atklāti – tā dzīvo spēli padarīs visai vienmuļu.

Šī stratēģija ir ļoti vienkārša un pavisam legāla. Es ar to vienmēr esmu spējis nopelnīt. Galvenais – ievērot divus principus un turēties pie tiem, kā arī – pieturēties pie sava noteiktā spēles budžeta un atvēlētā spēles laika. Tā tu spēsi saglabāt kontroli un nepārtērēt budžetu. Un tas ir svarīgi!

Tātad, stratēģija. Izvēlies mazāko iespējamo likmi un uzliec uz vienu no krāsām – vai nu melno, vai sarkano. Pirmajā reizē tas nav būtiski. Ja uzvari, tad nākamajā spēlē liec tādu pašu likmi (minimālo) uz pretējo krāsu. Ja zaudē, tad dubulto likmi uz to pašu krāsu un spēlē vēlreiz. Tāpat arī šajā raundā – ja uzvari, tad nākamajā spēlē liec minimālo likmi uz pretējo krāsu, ja zaudē, tad dubulto likmi un spēlē vēlreiz. Atkārto, līdz uzvari, pēc tam maini krāsu un atkal spēlē ar minimālo likmi.

Izmantojot šo stratēģiju, visai īsā laikā var krietni papildināt spēles budžetu. Šī stratēģija ir pārbaudīta un darbojas. Tiesa, jāatzīst – šāda matemātiska pieeja padara spēli visai vienmuļu un paredzamu, BET – ja mērķis ir nopelnīt, nevis paļauties uz vienkāršu veiksmi, tad, kā jau teicu, jebkurā spēlē ir jāievēro stratēģija.

Kāpēc šī stratēģija darbojas? Bumbiņa krīt pēc nejaušības principa. Ja varianti ir tikai divi, tad agri vai vēlu bumbiņa kritīs uz katru no krāsām. Tāpēc zaudējot likme ir jādubulto – tā Tu kompensē zaudējumus un radi augsni peļņai, un agri vai vēlu bumbiņa šajā krāsā kritīs.

Otrā stratēģija

Otrā stratēģija ir modificēta pirmās stratēģijas versija. Tā paredz, ka krāsas netiek mainītas un visu spēli tiek liktas likmes vai nu tikai uz sarkano, vai melno krāsu. Ja nepatīk krāsas, šī sistēma darbojas arī tad, ja tiek izvēlēti pāra vai nepāra skaitļi.

Šī ir visvienkāršākā ruletes stratēģija, kas neprasa nekādu papildu kalkulēšanu. Taču jāatceras – lai tik tiešām pelnītu, svarīgi veiksmes gadījumā nesapriecāties un nepalielināt likmi, jo – jo lielāka likme, jo lielāki zaudējumi neveiksmes gadījumā, kas var novest pie ātra bankrota.

Arī Tevi interesē nopelnīt naudu internetā rulete? Izmēģini šo stratēģiju un pastāsti, kā veicās! Vai esi izmēģinājis vēl kādu stratēģiju, kas tik tiešām darbojas un nes peļņu?