Kā spēlēt Book of Ra Deluxe?

Book of Ra Deluxe ir viena no vecākajām tiešsaistes spēļu automātu spēlēm, tādēļ nav nekāds brīnums, ka tai ir daudz atbalstītāju un fanu visā pasaulē. Kā daudzas citas ruļļu spēles, arī Book of Ra Deluxe pamatā ir tīrākā veiksme, taču augstais izmaksu koeficients ļauj kā veiksminiekam sajusties teju ikvienam, kurš kaut reiz ir iemēģinājis roku šai azartspēļu lauciņā.

Spēles mērķis ir izmaksu līnijā savākt vismaz trīs vai vairāk vienādus simbolus pēc kārtas, lai izmaksas līniju skaitītos laimēta. Kamēr neesat iepazinies ar spēli mazliet tuvāk, neiesakām izmantot Auto play metodi, kas ruļļus griež jūsu vietā. To var sākt izmantot tad, kad esat vismaz dubultojis savu sākotnējo likmi un esat sapratis, ko katrs simbols nozīmē, un daudz maz sapratis spēles noteikumus

Brīvie griezieni.

Ja grasāties spēlēt Book of Ra Deluxe vai arī spēles klasisko versiju, tad atgādināsim, par vilinošo iespēju tikt pie bezmaksas griezieniem, kas nereti ir tieši tas spēles moments, kas var palielināt sākotnējo likmi vairākas reizes un spēli novest pie tāda rezultāta, kāds tikai ir rādījies trakākajos sapņos. Šīs maģiskās brīvo griezienu durvis spēlē atver 3 vai vairāk uzgriezti Book of Ra simboli (grāmatas attēls). Spēle automātiski pārslēgsies brīvo griezienu režīmā un spēlētājam būs iespēja to izmantot desmit reizes pēc kārtas. Kas ir vēl aizraujošāk? Brīvo griezienu simbolus ir iespējams uzgriezt arī jau esošā brīvo griezienu spēles režīmā. Iespaidīgi!

 

Ar ko atšķiras spēles versijas?

Ja esat acīgs online slotu spēlētājs, tad noteikti esat ievērojis, ka interesentiem ir pieejamas divas spēles versijas – parastā un Deluxe. Ar ko tad tās īsti atšķiras? Atbilde ir ļoti vienkārša. Spēles Deluxe versijā ir pieejama vēl viena papildus izmaksas līnija, kas kopskaitā veido skaitli 10. Tātad lielākas iespējas laimēt! Tā pat ir arī uzlabota grafiskā un audio kvalitāte. Ja runa ir par izmaksas atšķirībām starp abām spēlēm, tad diemžēl vai par laimi, atšķirību nav. Tā pati ierastā 94% izmaksas iespēja, kas parastajā spēles versijā. Abas spēles versijas ir fiksēta džekpota spēles, kas nozīmē, ka laimesta uzkrājums nav mainīgs, kā tas ir fiksēta džekpota spēlēm.

 

Kā redzams, spēlēt Book of Ra Deluxe ir iespējams gan tiešsaistes kazino un spēļu zālēs, gan  izmantojot viedtālruņu aplikācijas vienlīdz veiksmīgi, tādēļ atliek vien izmēģināt savu laimīgo roku!