Kādēļ sporta totalizators mēdz nenest gaidīto rezultātu?

Piedaloties derībās un liekot likmi uz kādu notikumu, visbiežāk sportā, vēlamies, protams, uzvarēt. Rezultātā, jūs vai nu uzvarēsiet vai zaudēsiet. Pāris reizes ar zaudējumu var samierināties, bet, ja tas notiek regulāri, tad gribot negribot rodas jautājums par to, kas tiek darīts nepareizi- vai vainīga stratēģija, taktika vai pievīlusi intuīcija.

Nevajag sevi šaustīt, bet vēsu prātu pārskatīt un pārdomāt savu derību stratēģiju un ļoti iespējams, ka noteikti atradīsiet kas ir tas, kas noved pie zaudējuma. Zemāk vēlamies iepazīstināt ar nelielu padomu sarakstu, kas palīdzētu tikt skaidrībā ar savu derību tehniku, kas būtu jāmaina un kas jāuzlabo.

 

  1. Izvēlies naudas līdzekļus, kuri tev nav vajadzīgi. Protams, frāze, ka nauda nekad nav lieka, arī atbilst patiesībai. Bet līdzekļus, kas paradzēti īrei un pārtikas iegādei, uz spēles likt nevajadzētu;
  2. Impulsīvu likmju likšana visbiežāk ne pie kā laba nenoved. Ja nav ne mazāko zināšanu par bukmeikera piedāvātajiem sporta notikumiem, tad vajag apsvērt, vai ir vērts derēt derēšanas pēc.
  3. Derības, kas balstītas uz citu/svešu cilvēku padomiem un pamācībām arī nav tas labākais veids, kā uzsākt dalību derībās. Liec likmi uz sporta notikumiem, kuros jūties pārliecināts par savām zināšanām.
  4. Nevajag iespaidoties no iepriekšējiem rezultātiem. Ja iepriekšējās derībās zaudēji, tas nenozīmē, ka zaudējums gaida arī nākošajās. Tas pats attiecināms arī uz laimestiem. Sporta totalizators jāizmanto prātīgi izmantojot veselo saprātu.
  5. Vienmēr fiksē savu derību likmes un rezultātus. Tas arī ļauj iegūt patieso rezultātu par to, cik šāds hobijs galu galā izmaksā un vai no tā ir kāds finansiāls guvums. Der ielāgot, ja izdevumi pārsniedz ieņēmumus, būtu jāapsver doma par stratēģijas maiņu, vai jāietur pauze liekot likmes, lai pēc laika mēģinātu vēlreiz;
  6. Nevajag izdarīt likmes dusmu vai kādu citu emociju vadītiem. Ir daudz labāku veidu kā nomierināt nervus.
  7. Nevajag slēgt derības uz sporta notikumiem, par ko nav ne mazākās nojausmas. Ja neko nesaprotiet no kerlinga, tad nevajag visu savu spēļu budžetu likt tikai uz to. Tas pats ir attiecināms uz jebkuru citu sporta notikumu vai citu totalizatora likmju objektu.

 

Spēlētāji atzīst, ka šie ieteikumi strādā un piedaloties totalizatorā galvenais ir saglabāt vēsu prātu un atbildības sajūtu pret saviem naudas līdzekļiem.