Pasaules čempionāts futbolā: kurš kļūs par uzvarētāju?

Pasaules čempionāts futbolā 2018 ir sācies – tajā būs daudzas zvaigznes, bet uzvarētājs gan tikai viens. Kurš tas būs – rādīs spēļu rezultāti. Taču tikmēr jau lielākie spēļu fani izsaka savas prognozes par spēļu norises gaitu un iespējamiem uzvarētājiem. Tā ir iespēja pārbaudīt gan savu veiksmi, gan zināšanas. Lai futbola speles šķistu vēl aizraujošākas, piedāvājam nelielu apskatu par interesantākajām komandām – vai to vidū būs arī pasaules čempions?

  1. gada čempioni Spānija ir nopietni kandidāti uz uzvaru arī šajā pasaules čempionātā – komandai ir talants, lai atgūtu savu pasaules titulu un nav šaubu, ka viņi mēģinās to arī izmantot.

Pieminēšanas vērta ir arī Portugāle. Lai arī pasaules čempionāts futbolā viņiem līdz šim nav bijis tik veiksmīgs, tomēr komandai izdevās uzvarēt 9 no 10 kvalifikācijas spēlēm. Tādēļ skaidrs ir viens – Eiropas čempionu izturību nevajadzētu vērtēt par zemu.

Pieckārtējie pasaules čempiona titula ieguvēji – Brazīlija, arī ir gatavi cīņai. Viņu sastāvā ir pasaulē vērtīgākais spēlētājs Neimars, taču, to vai šis fakts palīdzēs tikt līdz uzvarai, rādīs spēļu rezultāti.

Un, protams, Vācija. 2014. gada čempioni parādīja teicamu rezultātu kvalifikācijas spēlēs, gūstot 10 uzvaras no 10. Vai viņiem izdosies šādu bilanci saglabāt arī turpmākajās spēlēs? Šis jautājums paliek atklāts. Taču viens ir skaidrs – pasaules kauss futbolā bez šīs futbola komandas  noteikti nebūtu tik aizraujošs.

Spēle ir spēle un futbola rezultāti var patiešām pārsteigt. Un tieši tas jau arī padara šo nozīmīgo notikumu tik spilgtām emocijām bagātu. FIFA pasaules kauss ir sācies – vai Tu jau nojaut, kurš būs uzvarētājs?