Sporta bārs – kādi noteikumi jāievēro skatoties spēles bārā?!

Rūdīti sporta fani vienmēr meklē interesantus veidus kā savas mīļākās komandas spēli skatīties interesantākā gaisotnē un pēdējos gados populāri ir kļuvis to darīt sporta bāros. Sākotnēji varētu likties, ka sporta bārs ir vieta, kurā lieli vīri bez apstājas dzer alu un izkliedz dažādus skaļus saukļus pretinieku komandas atbalstītājiem, bet tā nebūt nav.

Sporta bāri tika radīti, lai pulcētu kopā interesentus un vienkāršāk izsakoties, vairotu prieku. Ir radīti nerakstīti sporta bāru apmeklēšanas noteikumi, lai skatīšanās būtu patīkamāka mums visiem. Zemāk neliels ieskats šajos noteikumos!

 

  • Plāno!

Lielākā daļa sporta fanu, ieraugot TV programmā savas komandas spēli, visticamāk plāno laiku, kur un kā to skatīsies. Tas ir nepieciešams tādēļ, lai ar saviem domubiedriem sporta bārā neierastos spēles vidū, jo tas ir diezgan kaitinoši. Nevienam taču nepatīk tikt iztraucētam spēles vidū pat tad, ja skatās to mājās.

  • Nežēlojies un neesi nīdējs!

Jā, pat ja neesi fans komandai, par kuru vēlas fanot tavs draugs, nečīksti un nesaki, ka spēli tāpat zaudēs un nav vērts pat domāt par likmi, ko likt totalizatorā, jo nauda būs zaudēta. Sportā nav pareizo un nepareizo komandu. Galvenais ir cienīt otra izvēli.

  • Atver rēķinu bārā!

Sākotnēji varētu šķist mazliet dīvains ieteikums, bet padomājot loģiski – kurš gan nevēlas spēles laikā iegādāties pāris alus kausus? Tā vietā, lai kavētu laiku un skaitītu naudu, zaudējot spēles momentus, maksā pēc spēles.

  • Neesi pārāk skaļš!

Fanošana un līdzi jušana ir pašsaprotama lieta, bet nevienam nepatīk, ja blakus kāds bļauj un ārdās bez lielas jēgas.

  • Respektē citus fanus!

Viskarstasinīgākajiem komandas līdzi jutējiem šis noteikums varētu būt pagrūti īstenojams, bet tomēr… Visus cilvēkus sporta bārā kopā pulcē mīlestība pret sportu, tādēļ nav vajadzības visus šķirot labajos un sliktajos.

  • Neaizēno citiem skatu.

Arī mājās, Tu nesēdi nevienam priekšā, kur nu vēl priekšā televizora ekrānam. Tas nav jādara arī bārā, jo nekļūsi par mīļāko klientu…

  • Pārliecinies par to, ka bārā var pasūtīt ēdienu.

Izsalcis fans nav priecīgs fans. Pārliecinies, ka būs iespēja remdēt izsalkumu.

  • Nedzer pārāk daudz!

Ar šī noteikuma ievērošanu varētu dažiem rasties problēmas, bet, varbūt sporta bārs ir lieliska vieta, kurā rūdīt raksturu!