Sporta likmes – populārākās kļūdas slēdzot derības.

Lai veiksmīgi piedalītos sporta totalizatoros un liktu sporta likmes, ir jāzina ne tikai tas ko vajag darīt, bet der zināt arī to, ko nevajag darīt, lai derību pieredze būtu pozitīva.  

Visi derību dalībnieki, arī pieredzes bagātākie mēdz kļūdīties un tas ir tikai normāli. Taču, ja ņem vērā, ka uz spēles vistiešākajā veidā tiek likta īsta nauda, šīs kļūdas var maksāt daudz un no tā parasti vajadzētu censties izvairīties. Bet no kļūdām mācās un tās var kalpot kā pamats jaunām zināšanām un pieredzei. Lai mazliet atvieglotu darbu iesācējiem, zemāk piedāvājam ieskatu populārākajās derību kļūmēs un ieteikumos, kā no tām izvairīties ilgtermiņā.

 

Pārāk bieža likmju likšana.

Šo kļūdu pieļauj daudzi un to ir gaužām viegli izdarīt, jo bukmeikeri piedāvā ārkārtīgi daudz un dažādu derību slēgšanas objektu. Ja esat iesācējs un sporta likmes liekat tikai sava prieka pēc, galvenais ir turēties pie sava spēlēšanai atvēlētā budžeta. Taču, ja vēlaties ar totalizatoru palīdzību naudas plūsmu savā kontā palielināt, nevis samazināt, tad derētu izvēlēties tikai dažas rūpīgi izsvērtas likmes.

Lēmumu pieņem sirds nevis saprāts.

Lielākā daļa neprofesionālo derību slēdzēju savu naudu zaudē, jo regulāri likmes tiek liktas uz savu favorītkomandu, izslēdzot iespēju, ka uzvaru var gūt arī pretinieks. Ja šim vaļaspriekam vēlaties pievērsties nopietni, tad emocijas būtu jāatstāj maliņā.

Ieslīgšana neveiksmju sērijā.

Šī problēma ir populāra ne tikai totalizatoru dalībnieku vidū, bet visu azartspēļu spēlētāju starpā. Nenoliedzami pienāks brīdis, kad liksies, ka laime ir pagriezusi muguru un veiksme novērsusies. Ja gadās neveiksmju sērija, der apsvērt iespēju paņemt pauzi. Un nevajag aizmirst, vienmēr noteikt spēlei atvēlēto budžetu, nevis likt uz spēles visu, kas pieder.

Veiksme uzgriezusi muguru?

Neveiksmes gadīsies tieši tikpat bieži, bet cerams mazāk kā uzvaras. Tas ir normāli un būtu savādi, ja tā nenotiktu. Tas gadās pat profesionāļiem. Zaudējums ne vienmēr ir saistīts ar laimi, bet drīzāk nepareizu lēmumu pieņemšanu. Pēc zaudētas likmes, būtu ieteicams pārbaudīt un izanalizēt to, kādēļ rezultāts ir tāds un ne savādāks.

 

Šie padomi noteikti noderēs ne tikai iesācējiem, bet arī kā veselīgs atgādinājums profesionāļiem pārāk neaizrauties un nepazaudēt realitātes sajūtu.