Sporta likmes totalizatorā.

Azartiskākie sporta fani vienmēr atradīs veidus kā līdzi jušanu savai mīļākajai komandai vai sportistiem padarīt vēl aizraujošāku. Viens no veidiem ir derību slēgšana savā draugu lokā, bet, lai derības būtu interesantākas, daudzi tās izvēlas slēgt kādā no bukmeikeru piedāvātajiem totalizatoriem sporta bāros vai internetā.

Ņemot vērā to, ka laiks aiz loga nepavisam nelutina, tad daudzi izvēlas derības slēgt internetā. Latvijā sporta līdzjutēji izvēlas sadarbību ar apmēram pieciem populārākajiem totalizatoru rīkotājiem internetā. Totalizatoru dalībnieki iedalās divās daļās. Vieni piedalās derībās sava prieka pēc, paļaujoties uz laimi, bet citi vadās pēc kādas rūpīgi izpētītas stratēģijas, kas varētu nest uzvaru.

Kā izvēlēties savu bukmeikeru?

Sporta likmes par konkrētu sporta notikumu pie dažādiem totalizatoru rīkotājiem var atšķirties, tādēļ ir izvēles iespējas, ar kuru totalizatoru rīkotāju sadarboties. Pieredzējuši totalizatoru dalībnieki parasti izvēlas palikt pie tiem bukmeikeriem, ar kuriem ir bijusi pozitīva sadarbība visos aspektos – laicīga laimestu izmaksa, saistošas derību likmes, arī patīkams un ērts interneta vietnes izskats var kalpot par iemeslu ilgstošai sadarbībai ar vienu un to pašu totalizatoru rīkotāju. Jaunie spēlētāji parasti vadās pēc ieteikumiem un totalizatoru rīkotāja popularitātes un uzticamības. Tā pat tiek meklēta informācija internetā un ņemtas vērā atsauksmes. Var gadīties, ka tiek izmēģināta sadarbība ar vairākiem, līdz tiek atrasts sev tīkamākais.

Likmes.

Daudzi totalizatoru rīkotāji uztur atsevišķus blogus, kas sniedz padomus spēlētājiem par to, kā pareizi likt likmes un kā veiksmīgāk piedalīties totalizatorā. Protams, pirms piedalīšanās totalizatorā iesakām rūpīgi apdomāt to, uz kādu sporta notikumu likmi liksiet un vai izvēlētais koeficients ir tā vērts. Tāpat rūpīgi iesakām pārdomāt to, cik lielu naudas summu esat nolēmis atvēlēt šai izklaidei, jo totalizatori joprojām tiek uzskatīti par azartspēlēm, tādēļ ar savām finansēm jārīkojas atbildīgi. Atgādināsim, ka par laimestiem, kuru apmērs pārsniedz 3000 eiro, no 2018. gada ir jāmaksā arī Iedzīvotāju Ienākumu nodoklis.

Lai sāktu spēlēt, ir nepieciešams nedaudz laika, naudas un lieta darīta! Ir nepieciešams atvērt kontu pie kāda no totalizatoru rīkotājiem, iemaksāt naudu savā spēlētāja kontā, doties uz sporta spēļu sadaļu, jāatrod sev interesējošais sporta veids, jāizvēlas koeficients un jāizdara likme. Pēc tam atliek vien gaidīt spēles beigas un saņemt laimestu. Ja šoreiz nav paveicies, tad nevajag nokārt degunu, jo iespējams paveiksies jau nākošajā reizē!