Varenā Planet of The Apes pieejama spēļu faniem!

Online slotu spēle Planet Of the Apes pie spēlētājiem nonāca pagājušā gada beigās un no tā brīža nav atstājusi vienaldzīgu nevienu, kurš kaut reizi ir izmēģinājis savu laimīgo roku šajā spēlē. Iespējams, panākumu atslēga ir meklējama gan spēles grafikā, gan stāstā, gan iespējās, kas slēpjas zem Pērtiķu planētas vadoņa Cēzara un citu filmas varoņu simboliem.

Šī spēle nav kā citas, jo nav daudz online slotu spēļu kas tiktu veidotas par godu kādai filmu sērijai, kas ir guvusi tik lielus panākumus visā pasaulē. Spēles gaita norisinās starpposmā starp divām filmām – Rise of the planet of the Apes un Dawn of the planet of the apes. Arī grafiskais noformējums ir pārdomāts, lai tiktu attēlotas gan ausmas, gan krēslas loma Cēzara dzīvē.

 

Stratēģija laimestam.

Saprotams, ka tie, kuri spēle spēļu automātu video spēles, ne tikai vēlas patīkami pavadīt laiku, bet arī tikt pie liekiem naudas līdzekļiem. Visām NetEnt veidotajām video spēlēm ir ļoti augsts izmaksu procents, kas ir ļoti vilinoši daudziem. Valda uzskats, ka vislabākās izredzes lielā laimesta iegūšanai ir lielas iemaksas veikšana un nelielu likmju likšana. Liela loma ir arī vēsa prāta saglabāšanai, lai spēlei atvēlētais budžets tiktu iztērēts pakāpeniski un laimests sagādātu prieku. Daudzi uzskata, ka video spēlēm nav iespējams izstrādāt stratēģiju, taču tā gluži nav patiesība. Izrādās, ka vislabākā spēļu stratēģija ir pacietība! Precīzāk spēlēšanas stils, kas sevī ietver arī tādus svarīgus lēmumus kā to, cik daudz tērēsiet un cik ilgi spēlēsiet.

 

Par spēli.

Spēles grafiskais noformējums sadala ekrānu divās daļās – ausmas puse un krēslas puse. Simboli, ko varat atrast spēlē ir Cēzars, trīs tēli no filmām un kāršu simboli 10, J, Q, K un A. Katrā ekrāna pusē Scatter un Wild simboli darbojas neatkarīgi viens no otra un arī to funkcijas atšķiras. Spēlei ir fiksēts džekpots un tas nozīmē, ka vislielākā laimesta summa nav atkarīga no spēlē veikto iemaksu apmēra. Spēles galvenie simboli ir ausmas un krēslas bonusi. Ausmas bonusa spēlētājam dos naudas balvu par katru uzgriezto pērtiķa un cilvēka simbolu. Savukārt krēslas pusē šie simboli transformējas vienā saderīgā simbolā.

 

To, vai spēle ir tik pat fantastiska kā filmu sērija, varat pārliecināties paši, turklāt, to ir iespējams spēlēt gan maksas, gan bezmaksas versijās!